Lyderiaujanti platforma
Rating -
Reviews -
Favorited
0
share
Share and get the discount
favorite_border
Save
to favorites

Menas sau

Menas sau
Menas sauMenas sauMenas sau
Studija „Menas sau“ duris atvėrė 2007 metais. Šiuo metu savo veiklą ji vysto keliomis kryptimis: dirba kultūrinį-edukacinį darbą su vaikais, jaunimu ir socialinės atskirties grupei priklausančiais žmonėmis, organizuoja parodas ir labdaros renginius, vykdo neformalaus ugdymo programą suaugusiems.
Tačiau pagrindinė studijos veikla – tai senųjų lietuviškų amatų saugojimas, atgaivinimas ir puoselėjimas. 2009 metais studija „Menas sau“ tapo Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos nare. Į asociaciją įmonė priimta kaip tautinio tekstilinio paveldo saugotoja. Svarbiausias studijos uždavinys – atgaivinti natūralaus augalinio dažymo ir marginimo tradicijas. Todėl studija organizuoja seminarus ir vasaros stovyklas. Norintys pažinti šį amatą gali dalyvauti ir aktyviai prisidėti prie misijos, kurios tikslas – siekti, kad viduramžių išmintis ir įgūdžiai atgytų ir rastų vietą šių dienų realybėje. 2012 metais studijai „Menas sau“ suteiktas tautinio paveldo sertifikatas.
Studija aktyviai dalyvauja miesto renginiuose ir šventėse. Populiarinant tautinį paveldą, švenčių metu demonstruojami senieji lietuvių amatai, naudojant išlikusius autentiškus ar rekonstruotus instrumentus. Mugėse ir dirbtuvėje pageidaujantys gali įsigyti sertifikuotos produkcijos.
Apie amato svarbą mūsų tautos kultūrai studija kalba dalyvaudama įvairiuose tarpautiniuose projektuose.
Sužinokite apie paslaugų teikėjų akcijas ir naujas paslaugas pirmieji!
Sekite ManoRezervacijas įrašus Facebook, Twitter ir Google Plus!
Useful Information
 • cancelCancellation Reservation can be only cancelled 3 hours will be remaining beginning.
 • credit_cardPrepayment Advance payment is not necessary.
 • announcement Other conditions Nėra jokių papildomų salygų.

Services

PASLAUGOS
 • Šilko tapyba

  More details
  1 - 10
  Užsiėmimo metu susipažįstame su neribotomis šios tapybos galimybėmis. Tai užsiėmimas nebijantiems eksperimentuoti ir norintiems atsipalaiduoti. Galėsime pabandyti nutapyti juoką, vėją, lietų, šerkšną ar šiltą bangų mūšą... Rezultatas: 0,5 m2 dydžio šilko skarelė.
 • Augalinis dažymas

  More details
  1 - 10
  Užsiėmimo metu ruošiame vieno augalo nuovirą, kurį modifikuojame įvairiais kandikais ir iš gautų 2–3 atspalvių pasirinkę norimą, dažome audinį. Kol ruošiame dažų nuovirą, susipažįstame su audinių raštais, sukuriamais raišiojant, lankstant ar siuvant audinį. Suraišiojame savo audinį ir merkiame į paruoštą nuovirą. Rezultatas: maišelis, pagalvėlė, staltiesėlė ar audinio skiautė, kurios paskirtį sugalvoja pats autorius.
 • Batika

  More details
  1 - 10
  Užsiėmimo metu susipažįstame su seniausia audinio marginimo technika, kai piešinys yra kuriamas vaško pagaba. Vašku rezervuojama esanti audinio spalva ir audinys merkiamas į kitą spalvą. Procesas vis kartojamas, kol sukuriami nuostabūs kelių atspalvių darbai. Norint pamatyti piešinį, vašką namie reikės nulyginti karštu lygintuvu. Rezultatas: 0,5 m2 natūralaus audinio, kurio paskirtį sugalvoja pats autorius (interjero detalė, pagalvė, stalo dekoras ir t. t.)
 • Vilnos vėlimas

  More details
  1 - 10
  Užsiėmimo metu susipažįstame su skirtingomis vėlimo technikomis: klasikiniu vėlimo būdu, naudojant karštą vandenį ir muilą, ir sausuoju vėlimo būdu, naudojant specialias adatas. Sukuriame naują audinį, apveldami šilką, medvilnę arba liną. Mokomės kurti plokštumines ir apimtines formas iš vilnos. Rezultatas: 2 pažintiniai darbai, atlikti šlapiuoju būdu, ir 2 darbai, atlikti adatų pagalba.
 • Dekupažas

  More details
  1 - 10
  Tai užsiėmimas, skirtas dekoruoti įvairius ir nebūtinai naujus daiktus. Užsiėmimo metu susipažįstame su dekoravimo istorija, skirtingomis sendinimo priemonėmis ir mėginame surasti dekoravimo būdą, artimesnį lietuvių liaudies menui. Jungiant kelias technikas – aplikaciją, koliažą ir tapybą.Gali būti dekoruojami skirtingų paviršių (mediniai,stikliniai, keramikiniai, tekstiliniai ir pan.) darbai. Rezultatas: dekoruotas pasirinkto paviršiaus daiktas.
 • Seminarai grupėms

  More details
  Kviestinių lektorių kursai organizuojami žmonių grupėms (5–6 žmonės). Pageidaujant kokio nors seminaro, galima pasirinkti užsiėmimo datą ir laiką. Jeigu grupė didesnė, galime atvykti ir pas jus. Grupės užsiėmimo kaina: 100EUR (neskaitant kelionės išlaidų, jei tektų vykti pas jus).
Reviews
Try our service and be the first ones, who leaves the review about this service provider!
Kur randasi Menas sau
Kur randasi Menas sau

Book a service

Contacts

J. Basanavičiaus g. 16/5, Vilnius
  Show phone number
  Send message

Business hours

Monday:Closed
Tuesday:Closed
Wednesday:Closed
Thursday:Closed
Friday:Closed
Saturday:Closed
Sunday:Closed

Who uses?

Login with your Facebook account and you will know which of your friends used our services!
Login with Facebook
Clients, who seen "Menas sau", also were interested in:

Do you have any questions?

Your name*:
Email address*:
Question*:
Thanks for your question, we will get in touch with you soon.

Recommend to a friend

Your name*:
Your email*:
Your Friend's Name*:
Your Friend's Email*:
Subject*:
Message*:
Your message was sent

Pick date and time

Reserve service now and pay during your visit.