Lyderiaujanti platforma
Įvertinimas 4.7/5
Atsiliepimai 3
Išsaugojo
1
share
Dalinkis ir gauk nuolaidą
favorite_border
Pridėti
prie mėgstamų

Break Free

Break Free
Break FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak FreeBreak Free
Break Free - tai pramoga, kurios metu komanda žmonių, ieškodama įvairių užuominų, spręsdama užduotis ir pasinaudodama visais penkiais pojūčiais turi ištrūkti iš užrakinto užduočių kambario per 60 min.

Break Free turi tris skirtingų tematikų ir sudėtingumo pabėgimo kambarius.
Sužinokite apie paslaugų teikėjų akcijas ir naujas paslaugas pirmieji!
Sekite ManoRezervacijas įrašus Facebook, Twitter ir Google Plus!
Naudinga informacija
 • cancelRezervacijos atšaukimas Rezervaciją bus galima atšaukti likus 3 valandom iki jos pradžios.
 • credit_cardIšankstinis apmokėjimas Išankstinis apmokėjimas nebūtinas.
 • announcement Kitos sąlygos Nėra jokių papildomų salygų.

Paslaugos

Užduočių kambarys
 • Hario Poterio kambarys

  50.00 € / ses.
  Detaliau apie paslaugą
  2 - 5
  2-5 žmonių komanda Lygis – pradedantiesiems Adresas: Kęstučio g. 17, Kaunas Tu patekai į Hario Poterio kambarį, paspęstą lordui Voldemortui sučiupti ir įkalinti. Anksčiau šis kambarys buvo Hario ir jo draugų slaptavietė, tačiau Voldemortui sužinojus, kur jie slepiasi Haris paspendė jam spąstus ir pats išvyko ruoštis kovai. Voldemortas atvyksta čia už valandos, kambaryje Haris paliko tik vieną būdą ištrūkimui, kurį tu ir tavo komanda turite išsiaiškinti.
 • Stebuklų šalis

  50.00 € / ses.
  Detaliau apie paslaugą
  2 - 5
  2-5 žmonių komanda Lygis - pradedantiesiems Adresas: Kęstučio g. 17, Kaunas Greičiausiai žinote Alisos stebuklų šalyje istoriją, tačiau iki šiol visada buvote įsitikinę, kad tai tik pasaka. Bet štai sužinote, kad yra viena vieta, kurioje ši pasaka yra visai ne pasaka, o tikrovė! Čia Jūs kaip ir Alisa pateksite į stebuklų šalį, kur Jūsų lauks daug nuotykių, iššūkių ir išbandymų, kuriuos reikės įveikti. Tačiau patekus į stebuklų šalį, joje galima būti vos vieną valandą, jei pavėluosite - amžinai liksite ten ir nebegalėsite grįžti į šią tikrovę.
 • Mafija

  50.00 € / ses.
  Detaliau apie paslaugą
  2 - 5
  2-5 žmonių komanda Amžius - 14+ Lygis - vidutinis Adresas: Gedimino g. 30, Kaunas Plyšys. Blanki šviesa. Stalas, krėslas ir rūkstančio cigaro kvapas. Tai mafijos boso kabinetas. Kodėl jūs čia ir kaip čia atsidūrėte? Klausimams laiko nėra. Faktas, reikia bėgti. Durys užrakintos, o kur raktai?! Monotoniški žingsniai artėja...
 • Neįmanoma misija

  50.00 € / ses.
  Detaliau apie paslaugą
  2 - 5
  2-5 žmonių komanda Lygis - vidutinis Adresas: Geležinkelio g. 6, Vilnius Banko apiplėšimas: skamba beprotiškai ir pavojingai? Jūsų komanda tikrų tikriausi šio meno profesionalai. Dar vienas apiplėšimas ir viskas. Daugiau nieko niekada daryti nebereikės, bet…. šis bankas yra labiausiai apsaugotas ir pats sudėtingiausias. Jūsų komanda rado būdą kaip apeiti nepastebėtiems visą sistemą. Bet ar tikrai bus taip paprasta ir viskas vyks pagal planą?
 • Už grotų

  50.00 € / ses.
  Detaliau apie paslaugą
  2 - 5
  2-5 žmonių komanda Lygis - vidutinis Adresas: Geležinkelio g. 6, Vilnius Vis negaliu patikėti, kad galėjom įkliūti. Viskas buvo kruopščiai suplanuota ir pasiruošta. Visi žinojom ką turim daryti kur ir kada. Bet… kaip visada atsiranda vienas bet…. vienintelė klaida ir…. grotos, prižiūrėtojai. Daug gražaus laiko už tų pačių grotų, tačiau šį kartą bus viskas kitaip. Turėjom pakankamai laiko. Šiandien ta diena, kai visi apie mus kalbės. Šiandien mes bėgam!
Atsiliepimai
Giedrė Ž. 2016 m. sausio 27 d.
Mūsų komanda jau prieš tai bandė šią pramogą, tačiau šis kambarys mums patiko labiau. Sumokėti pinigai tikrai verti tų emocijų, kurios lieka išėjus iš Teatro užkulisių kambario. Tikrai bandysim antrąjį - Mafijos - kambarį, nes darbuotoja minėjo, kad jame yra ir elektroninių spynų!
Jūratė K. 2015 m. gruodžio 31 d.
Patiko, kad renkantis kambarius galėjau atsižvelgti į jų sudėtingumą (žaidėme kambaryje, kuris rekomenduojamas pradedantiesiems, nes dar nebuvom bandę tokių kambarių). Labai draugiška ir paslaugi darbuotoja. Dar patiko, kad prieš įleidžiant į kambarį darbuotoja atsakė į visus mūsų klausimus ir papasakojo apie kambarį (taip pat taisykles). Taip pat labai lengva rasti. Kambariai įsirengę netoli stotelės. Nebuvo
Raselė S. 2015 m. spalio 1 d.
Labai patiko tai, kad sugebėjusius išeiti iš pabėgimo kambario nufotografuoja, malonus lankytojų priėmimas... nepastebėjome
Kur randasi Break Free
Kur randasi Break Free

Rezervuoti paslaugą

Kontaktai

Kęstučio g. 17 ir Gedimino g. 30, Kaunas
  Rodyti telefono numerį
  Siųsti žinutę

Darbo valandos

Pirmadienis:Uždaryta
Antradienis:12:00 - 22:00
Trečiadienis:12:00 - 22:00
Ketvirtadienis:12:00 - 22:00
Penktadienis:12:00 - 22:00
Šeštadienis:10:00 - 22:00
Sekmadienis:10:00 - 22:00

Kas naudojasi?

Prisijunkite naudodomiesi Facebook ir sužinokite, kas iš draugų jau naudojosi paslaugomis!
Jungtis su Facebook
Klientai, kurie peržiūrėjo „Break Free“, taip pat susidomėjo:

Turite klausimų?

Jūsų vardas*:
El.paštas*:
Klausimas*:
Ačiū už jūsų klausimą, artimiausiu metu su jumis susisieksime.

Rekomenduoti draugui

Jūsų vardas*:
Jūsų el.paštas*:
Jūsų draugo vardas*:
Jūsų draugo el.paštas*:
Pavadinimas*:
Žinutė*:
Jūsų žinutė buvo išsiųsta

Pasirinkite datą ir laiką

Rezervuokite paslaugą dabar, o mokėkite apsilankymo metu.