Lyderiaujanti platforma
Rating -
Reviews -
Favorited
0
share
Share and get the discount
favorite_border
Save
to favorites

Lietuviškas safaris

Lietuviškas safaris
Lietuviškas safarisLietuviškas safarisLietuviškas safarisLietuviškas safarisLietuviškas safaris
Ar ne pats laikas geriau pažinti savo kraštą , ne jo fasadinę pusę , o tą , iki kurios neprivažiuoja turistiniai autobusai? O gal jau mėginote, o gal tiesiog nebuvo galimybės ar atidėliojate iki šiol…
… dabar nebesukite galvos, kur važiuoti žvejoti, kada geriausias laikas stebeti žvaigždes ar upelio dugnu ropojančius vėžius, visa tai Jums ir Jūsų draugams, atokiuose kampeliuose, parodys uab ,,LIETUVIŠKAS SAFARIS” komanda.

Dulkės ir purvas nusiplaus, o prisiminimai liks…
Sužinokite apie paslaugų teikėjų akcijas ir naujas paslaugas pirmieji!
Sekite ManoRezervacijas įrašus Facebook, Twitter ir Google Plus!
Useful Information
 • cancelCancellation Reservation can be only cancelled 3 hours will be remaining beginning.
 • credit_cardPrepayment Advance payment is not necessary.
 • announcement Other conditions Nėra jokių papildomų salygų.

Services

PASLAUGOS
 • Maršrutas nr. 1 (4 val. kelionė visuregiu)

  More details
  1 - 6
  Šventės, kelionės, renginiai, 4x4 vairavimo mokykla, bernvakariai, mergvakariai... ~ 50 km. 7-tynių vietų automobilio su instruktoriumi kaina kelionei 200 eur,o jei norėsite vairuoti patys 230 eur. Galima įsigyti ir vieną ar kelias vietas automobilyje-vienos vietos kaina atitinkamai 33eur ir 40 eur. Prieš pradedant kelionę, papasakosime apie visureigius ir jų vairavimo ypatybes, o tada kartu leisitės į nepamirštamą nuotykį! Važiuodami intensyviu maršrutu, galėsite patys išmėginti visureigio galimybes - šis užsiėmimas pakaitins kraują ir suteiks gerą adrenalino dozę! Pramogos metu sužinosite, kas yra tradicinis offroader'ių ritualas, kaip vyksta visureigių varžybos, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta...pabandysim važiuoti pagal kelio knygą ir surasti kontrolinius punktus, kaip tikrose varžybose. Ekipažas bus be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas teks spręsti patiems! Kelionės metu sustosime užkąsti, pasisemsime naujų, ekstremalių įspūdžių ir dar ilgai kalbėsite apie tai su savo bičiuliais! Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono, kurią negaila sutepti. Rekomenduotume pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai ir iš anksto.
 • Maršrutas nr. 2 (8 val. kelionė visuregiu)

  More details
  1 - 6
  Automobilio ( iki 6 dalyvių) kaina kelionei nuo:400 eur(1400lt), o jei norėsite vairuoti patys nuo 460 eur(1600lt), į kainą įskaičiuoti pietūs. Toks maršrutas gali būti paruoštas bet kurioje Lietuvos vietoje, jei joje nėra gamtosauginių apribojimų. ...tai tikra, ekstremali kelionė, garantuojame - užmiršite kažkur likusį miestą, negražintus kreditus, ar neduodančius užmigti kaimynus... renkamės Jums patogioje vietoje, išvažiuojame iš miesto, pasukame į bekelę ir... pirmasis sustojimas - "Tradicinis ritualas", nuotrauka atminčiai prisiminkime, kad išvykstame į bekelę, kur pagalbos neprisišauksi, o visas problemas teks spręsti patiems... maršrutas toliau vingiuoja bekele. Po extremalios kelionės, pakeliui pasiruošę malkų, stojame antrai pertraukai, priklausomai nuo metų laiko ir pageidavimų - užkandžiai, maudynės, grybavimas, varžybos ir kitos pramogos.Tuo metu kai Jūs pramogaujate, mūsų komanda pradeda ruošti pietus. Po pietų vaizdingomis vietomis patraukiame toliau, mokysimės naudotis GPS prietaisais. Jei tai buvo numatyta iš anksto pasitelkę visas žinias, įgytas kelionės metu, ieškosime ,, LOBIO“, organizuosime orientavimosi varžybas ar tiesiog miško ir laukų keliukais vyksime link Vilniaus. Po aštuonių valandų turėtumėm grįžti į Vilnių, bet ieškant nuotykių...pasitaiko visko... Aprangą pasirinkite priklausomai nuo sezono, kurią negaila sutepti. Rekomenduotume pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Kelionės regione, atsižvelgiant į metų laiką, puikios vietos grybauti, uogauti, maudytis... tad vertėtų pasiimti tarą uogoms bei grybams, o vasarą maudymosi kostiumėlius. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai pagal poreikius ir iš anksto.
 • Maršrutas nr. 3 (12 val. kelionė visuregiu)

  More details
  1 - 6
  200 km, trukmė ~ 12 valandų arba 27 val.su nakvyne. Automobilio (iki 6 vietų dalyviams) kaina kelionei 640 eur. (su nakvyne 700 eur) , jei norėsite vairuoti patys 695 eur. (su nakvyne 755 eur). Įskaičiuota: priešpiečiai, pietūs. Neiskaičiuota*: nakvynė*,duonos kepimas*,maitinimas restorane*...Aprašytas maršrutas Vilnius - Labanoras - Vilnius, bet analogiškas gali būti paruoštas bet kurioje vietoje , jei joje nėra gamtosauginių apribojimų. tai maršruto Nr. 2 tęsinys, jo metu ieškosime ,, LOBIO*“, gyvybės šaltinio*, organizuosime orientavimosi varžybas ar paprasčiausiai paganysime akis nelabai laiko paliestuose girios kaimuose... atvykę į Labanorą kepsime naminę duoną*. Kol duona iškeps,vietiniame restorane užkąsime kulinarinio paveldo patiekalų, pasistiprinę, trauksime jau iškepusius, garuojančius kepalėlius (puikus suvenyras iš kelionės – išsilaiko šviežia iki mėnesio).Tolimesnis scenarijus priklausys nuo jūsų - vyksime į Vilnių ar nakvynės vietą... įsikūrę, atsipūtę, pasimėgavę pirtimi, prasimanom pramogų, kurioms scenarijaus paprastai nereikia, esant giedram dangui, po sočios vakarienės , galime klaidžiais naktinio miško keliukais vykti į Molėtų observatoriją* ir pasidairyti į Visatą, vienu didžiausių teleskopų Europoje. KITA DIENA Pusryčiai. Dalyvių sertifikatų įteikimas, foto atminčiai, išvykstame į Vilnių. Kelionėje maža tikimybė neišsitepti, o žiemą nesušalti...taigi labai svarbu pasirinkti teisingą aprangą . Rekomenduotume pasiimti fotoaparatą nes pakeliui gražūs laukinės gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Kelionės metu puikios vietos grybauti rudenį, uogauti ir maudytis vasarą. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama iš anksto. * organizatorius pasilieka teisę kooreguoti maršrutą , priklausomai nuo metų laiko, gamtinių ar kitų sąlygų.
 • Maršrutas nr. 4 (3 dienos)

  More details
  1 - 4
  ~400 km (įskaičiuota vieni priešpiečiai, 3 pietūs ir 2 nakvynės) automobilio kaina (iki 4 dalyvių) nuo: 1158 eur/4000lt Pirmoji kelionės diena: atvykstame į Labanoro miestelį. Antra diena: po pusryčių kelionė prasideda miško keliukais, pravažiuojame 1832m. sukilimo dalyvių kapus, kertame geležinkelį ir atvykstame į Linkmenis. Toliau per Benediktavo kraštovaizdžio draustinį pasiekiame Salų kaimo kultūrinį draustinį. Pasidairę, keliaujame toliau į Ginučius. Pakeliui užkopę į Ladakalnį, neužilgo pasiekiame Stripeikius, bitininkystės muziejų. Prisiminus, kad jau laikas pietauti, stojame ilgesniam laikui, ant laužo paruošti ką nors - nekasdieniško.Užkrimtę, paežerėmis sukame link Labanoro regioninio parko. Vakarop atvykstame į nakvynės vietą - įsikuriame, vakarieniaujame, pirtis... nuovargis ir įspūdžiai padaro savo.... Trečia diena: po pusryčių, keliausime iš vakaro aptartu mašrutu, kurį sudaro patys keliautojai.Paklausysime patarimų kaip išgyventi extremaliose situacijose, gilinsime visureigio vairavimo įgūdžius....dalyvių sertifikatų įteikimas.Pakeliui pasitelkę kelionės metu įgytas žinias suradame,,Naoleono lobį,, ir neskubėdami atvykstame į Vilnių. Atmintinė Aprangą pasirenkate priklausomai nuo sezono, kurią negaila sutepti. Jei planuojate dalyvauti žygyje pėsčiomis, reikėtų dėvėti patogią, atitinkančią sezoną avalynę. Rekomenduotume pasiimti fotoaparatą, gražūs laukinės gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Kelionės regione, atsižvelgiant į metų laiką, puikios vietos grybauti, uogauti, maudytis... tad vertėtų pasiimti tarą uogoms bei grybams, o vasarą maudymosi kostiumėlius. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas su užsakovu aptariama individualiai pagal poreikius ir iš anksto. *organizatoriai paslieka teisę keisti maršrutą atsižvelgint į metų laikus , gamtines ir kitas sąlygas.
 • Maršrutas nr.5 (7-10 dienų)

  More details
  1 - 4
  Maršrutas: Vilnius-Lietuva-Latvija-Vilnius Kelionės distancija ir trukmė : 2000 km, minimali grupė: vienas automobilis , iki 4 dalyvių ar dalyviai gali patys vairuoti: taip neįskaičiuota: • bilietai ekskursijoms • maitinimas • nakvynė Pirmoji diena: Etnografiniai kaimai (Šilėnai,Semeliškės,Klepočiai, Tiltai). Velnio duobė. Partizanų žieminės. Nakvynė Pirčiupiuose. Antroji diena: Gatvinis Čižiūnų kaimas Pirčiupiai, Prancūziškų sūrių degustacija Dargužių kaime. Dzūkijos nacionalinis parkas. Zervynos. Ūlos akis. Nakvynė Birštono apylinkėse. Trečioji diena: Kadagių slėnis. Zapyškio bažnyčia. Plokščiai. Gelgaudiškio dvaras. Nakvynė ant Nemuno kranto. Ketvirtoji diena: Šiluva. Tytuvėnų vienuolynas. Ilgiausias geležinkelio tiltas per Dubysa. Medvėgalis. Šatrijos kalnas. Nakvynė Platelių apylinkėse. Penktoji diena: Mosėdis. Akmenų muziejus. Buvusi sovietinė raketų bazė (šaltojo karo muziejus). Orvidų sodyba. Salantai. Kulių riedulynas netoli Mosėdžio. Nakvynė Bernati LV. Šeštoji diena: Natūralus zoo, plotas apie 100 kv km (Krusata LV). Smėlio urvai (Kuldyga LV). Nakvynė Venspilio apylinkėse. Septintoji diena: Tiesiog pasivažinėti po Venspilį- gražu, o jei turim laiko yra ką pažiūrėt.. Kolka, kelionė pėsčiomis į kyšulį. Rūkytos žuvies ir latviško alaus degustacija nakvojant ant jūros kranto. Aštuntoji diena: Privatus Kuršo katilo muziejus (Zante LV). Rundale rūmai, pakeliui jei spėjam Bauskės pilis. Nakvynė ir alaus muziejus Balsių malūne. Devintoji diena: Etnografinis arklio muziejus. Aukštaitijos nacionalinis parkas. Tauragnai, Ginučių malūnas,Ladakalnis. Stripeikiai( bitininkystės muziejus). Labanoras duonos kepimas,labanarskos degustacija. Nakvynė Labanoro viešbutyje arba jo apylinkėse, pirtis. Dešimtoji diena: Kelionė per Labanoro girią ir Asvejos reg. parką, pilkapiai. Napoleono lobio ieškojimas. Vilnius.
 • Maršrutas nr. 6 (renginiai kituose miestuose ir individualūs maršrutai)

  More details
  Gyvenate ne Vilniuje, o norėtumėte surengti bekelės renginį savo apylinkėse... skambinkite, rašykite atvažiuosim į bet kurį Lietuvos kampelį, paruošime įdomius maršrutus ( o gal jau turime iš ankstesnių renginių) ir pirmyn...pasidarykit kitokią šventę sau, bendradarbiams ar draugams… (žinoma tik tose vietovėse kur neribojamas automobilių eismas dėl gamtosauginių reikalavimų). Dalyvavusieji vienu balsu tvirtina – netikėjom , kad galima taip atsipalaiduot......ir visada surandame vieną iš ,,Napoleono lobių"...pabandykit...
Reviews
Try our service and be the first ones, who leaves the review about this service provider!
Kur randasi Lietuviškas safaris
Kur randasi Lietuviškas safaris

Book a service

Contacts

Didžioji g. 19-7, Vilnius
  Show phone number
  Send message

Business hours

Monday:10:00 - 00:00
Tuesday:10:00 - 00:00
Wednesday:10:00 - 00:00
Thursday:10:00 - 00:00
Friday:10:00 - 00:00
Saturday:10:00 - 00:00
Sunday:10:00 - 00:00

Who uses?

Login with your Facebook account and you will know which of your friends used our services!
Login with Facebook
Clients, who seen "Lietuviškas safaris", also were interested in:

Do you have any questions?

Your name*:
Email address*:
Question*:
Thanks for your question, we will get in touch with you soon.

Recommend to a friend

Your name*:
Your email*:
Your Friend's Name*:
Your Friend's Email*:
Subject*:
Message*:
Your message was sent

Pick date and time

Reserve service now and pay during your visit.