Lyderiaujanti platforma
Įvertinimas -
Atsiliepimai -
Išsaugojo
0
share
Dalinkis ir gauk nuolaidą
favorite_border
Pridėti
prie mėgstamų

HYPO

HYPO
HYPOHYPOHYPOHYPOHYPO
Persikraustyk be vargo su HYPO. Siūlome kokybiškas ir patikimas perkraustymo paslaugas Vilniuje. Pervežame baldus, buitinę techniką, pianinus, seifus. Išrenkame ir surenkame baldus. Pakuojame įvairius daiktus, interjero detales. Parduodame pakavimo medžiagas. Teikiame ne tik krovėjų, bet ir transporto paslaugas.
Sužinokite apie paslaugų teikėjų akcijas ir naujas paslaugas pirmieji!
Sekite ManoRezervacijas įrašus Facebook, Twitter ir Google Plus!
Naudinga informacija
 • cancelRezervacijos atšaukimas Rezervaciją bus galima atšaukti likus 3 valandom iki jos pradžios.
 • credit_cardIšankstinis apmokėjimas Išankstinis apmokėjimas nebūtinas.
 • announcement Kitos sąlygos Nėra jokių papildomų salygų.

Paslaugos

Paslaugos
 • Perkraustymo paslaugos

  Detaliau apie paslaugą
  Hypo profesionaliai perkrausto įmonių ir gyventojų turtą. Perkraustymą atliekame krovininiais mikroautobusais. Nuo ko priklauso perkraustymo kaina? -Daiktų, turto dydžio ir kiekio; -Krovinių pervežimo maršruto, pravažiuotų kilometrų skaičiaus; -Krovininio mikroautobuso nuomos laiko; -Kaip greitai reikia atlikti paslaugą? -Papildomų paslaugų (krovėjai, įpakavimas ir pan.);
 • Krovėjų paslaugos

  Detaliau apie paslaugą
  Kaina nuo 6 €/val. Hypo teikia profesionalias krovėjų paslaugas Vilniuje. Krovėjai gali atvykti ir į kitą miestą. Krovėjai žymiai palengvina krovinių pervežimo procesą. Krovikai supakuoja, perneša ir užneša sunkius daiktus. Taip pat perkrausto, perneša baldus, bei buitinę techniką. Hypo krovėjų paslaugos: -Įrangos ir technikos transportavimas, užnešimas (org. technika, staklės, spaustuvės įranga ir t.t.); -Seifų pernešimas; -Baldų pernešimas, išrinkimas, surinkimas; -Antikvariato, meno dirbinių pernešimas; -Scenos įrangos pernešimas; -Parodų stendų pernešimas; -Pianinų pernešimas; -Pianino pervežimas; Nuo ko priklauso krovėjo paslaugos kaina? -Daiktų, turto dydžio, kiekio ir svorio; -Krovėjų nuomos laiko, darbų atlikimo laiko; Krovėjų skaičiaus -Ar reikalingi tik krovėjai, ar ir kartu mikro autobusas? -Atstumo, aukšto (jei nėra lifto pastate) ir pan.; -Papildomų paslaugų (įpakavimas ir pan.);
 • Šiukšlių išvežimas-utilizavimas

  Detaliau apie paslaugą
  Kaina nuo 80 €/t. Hypo teikia profesionalias šiukšlių išvežimo paslaugas Vilniuje. Vienos tonos baldų išvežimas į sąvartyną nuo 80 €/t. Nuo ko priklauso senų baldų išvežimo kaina? -Baldų dydžio, kiekio ir svorio; -Ar reikalingi krovėjai, ar reikia atlikti šias paslaugas: baldų išnešimas, baldų pakrovimas? -Krovėjų skaičiaus, darbų atlikimo laiko; -Koks transportas reikalingas baldams išvežti (krovininio mikroautobuso nuoma, sunkvežimio nuoma ar kt.)? Statybinių šiukšlių išvežimas, šiukšlių po remonto išvežimas ir patalpų sutvarkymas. -Senų daiktų išvežimas; -Mišrių šiukšlių išvežimas; -Išvežimas į sąvartyną; Nuo ko priklauso šiukšlių išvežimo kaina? -Šiukšlių dydžio, kiekio ir svorio; -Šiukšlių tipas (statybinės, mišrios ar kt.); -Krovėjų skaičiaus, darbų atlikimo laiko; -Ar reikalinga statybinių šiukšlių konteinerio nuoma? -Koks transportas reikalingas šiukšlėms išvežti (krovininio mikroautobuso nuoma, savivarčio nuoma ar kt.)? Vienos tonos statybinių šiukšlių išvežimas į sąvartyną nuo 80 €/t.
 • Transporto nuoma+vairuotojas

  Detaliau apie paslaugą
  11 €/val. Transporto paslaugas galite užsisakyti be krovėjų pagalbos. Tuomet patiems teks nešioti savo daiktus iš buto į mikroautobusą. Už miesto ribų skaičiuojamas kilometražas į abi puses 0,30 €/km. +kelių mokestis 6 €. Mokestis taikomas už mokamus kelius.
 • Pianino pervežimas (su užnešimu)

Atsiliepimai
Išbandykite teikiamas paslaugas ir būkite pirmieji, kurie palieka atsiliepimą apie šį paslaugos teikėją!
Kur randasi HYPO
Kur randasi HYPO

Rezervuoti paslaugą

Kontaktai

Medeinos g. 15-67, Vilnius
  Rodyti telefono numerį
  Siųsti žinutę

Darbo valandos

Pirmadienis:08:00 - 22:00
Antradienis:08:00 - 22:00
Trečiadienis:08:00 - 22:00
Ketvirtadienis:08:00 - 22:00
Penktadienis:08:00 - 22:00
Šeštadienis:08:00 - 22:00
Sekmadienis:08:00 - 22:00

Kas naudojasi?

Prisijunkite naudodomiesi Facebook ir sužinokite, kas iš draugų jau naudojosi paslaugomis!
Jungtis su Facebook

Turite klausimų?

Jūsų vardas*:
El.paštas*:
Klausimas*:
Ačiū už jūsų klausimą, artimiausiu metu su jumis susisieksime.

Rekomenduoti draugui

Jūsų vardas*:
Jūsų el.paštas*:
Jūsų draugo vardas*:
Jūsų draugo el.paštas*:
Pavadinimas*:
Žinutė*:
Jūsų žinutė buvo išsiųsta

Pasirinkite datą ir laiką

Rezervuokite paslaugą dabar, o mokėkite apsilankymo metu.