Lyderiaujanti platforma
Rating -
Reviews -
Favorited
0
share
Share and get the discount
favorite_border
Save
to favorites

HYPO

HYPO
HYPOHYPOHYPOHYPOHYPO
Persikraustyk be vargo su HYPO. Siūlome kokybiškas ir patikimas perkraustymo paslaugas Vilniuje. Pervežame baldus, buitinę techniką, pianinus, seifus. Išrenkame ir surenkame baldus. Pakuojame įvairius daiktus, interjero detales. Parduodame pakavimo medžiagas. Teikiame ne tik krovėjų, bet ir transporto paslaugas.
Sužinokite apie paslaugų teikėjų akcijas ir naujas paslaugas pirmieji!
Sekite ManoRezervacijas įrašus Facebook, Twitter ir Google Plus!
Useful Information
 • cancelCancellation Reservation can be only cancelled 3 hours will be remaining beginning.
 • credit_cardPrepayment Advance payment is not necessary.
 • announcement Other conditions Nėra jokių papildomų salygų.

Services

Paslaugos
 • Perkraustymo paslaugos

  More details
  Hypo profesionaliai perkrausto įmonių ir gyventojų turtą. Perkraustymą atliekame krovininiais mikroautobusais. Nuo ko priklauso perkraustymo kaina? -Daiktų, turto dydžio ir kiekio; -Krovinių pervežimo maršruto, pravažiuotų kilometrų skaičiaus; -Krovininio mikroautobuso nuomos laiko; -Kaip greitai reikia atlikti paslaugą? -Papildomų paslaugų (krovėjai, įpakavimas ir pan.);
 • Krovėjų paslaugos

  More details
  Kaina nuo 6 €/val. Hypo teikia profesionalias krovėjų paslaugas Vilniuje. Krovėjai gali atvykti ir į kitą miestą. Krovėjai žymiai palengvina krovinių pervežimo procesą. Krovikai supakuoja, perneša ir užneša sunkius daiktus. Taip pat perkrausto, perneša baldus, bei buitinę techniką. Hypo krovėjų paslaugos: -Įrangos ir technikos transportavimas, užnešimas (org. technika, staklės, spaustuvės įranga ir t.t.); -Seifų pernešimas; -Baldų pernešimas, išrinkimas, surinkimas; -Antikvariato, meno dirbinių pernešimas; -Scenos įrangos pernešimas; -Parodų stendų pernešimas; -Pianinų pernešimas; -Pianino pervežimas; Nuo ko priklauso krovėjo paslaugos kaina? -Daiktų, turto dydžio, kiekio ir svorio; -Krovėjų nuomos laiko, darbų atlikimo laiko; Krovėjų skaičiaus -Ar reikalingi tik krovėjai, ar ir kartu mikro autobusas? -Atstumo, aukšto (jei nėra lifto pastate) ir pan.; -Papildomų paslaugų (įpakavimas ir pan.);
 • Šiukšlių išvežimas-utilizavimas

  More details
  Kaina nuo 80 €/t. Hypo teikia profesionalias šiukšlių išvežimo paslaugas Vilniuje. Vienos tonos baldų išvežimas į sąvartyną nuo 80 €/t. Nuo ko priklauso senų baldų išvežimo kaina? -Baldų dydžio, kiekio ir svorio; -Ar reikalingi krovėjai, ar reikia atlikti šias paslaugas: baldų išnešimas, baldų pakrovimas? -Krovėjų skaičiaus, darbų atlikimo laiko; -Koks transportas reikalingas baldams išvežti (krovininio mikroautobuso nuoma, sunkvežimio nuoma ar kt.)? Statybinių šiukšlių išvežimas, šiukšlių po remonto išvežimas ir patalpų sutvarkymas. -Senų daiktų išvežimas; -Mišrių šiukšlių išvežimas; -Išvežimas į sąvartyną; Nuo ko priklauso šiukšlių išvežimo kaina? -Šiukšlių dydžio, kiekio ir svorio; -Šiukšlių tipas (statybinės, mišrios ar kt.); -Krovėjų skaičiaus, darbų atlikimo laiko; -Ar reikalinga statybinių šiukšlių konteinerio nuoma? -Koks transportas reikalingas šiukšlėms išvežti (krovininio mikroautobuso nuoma, savivarčio nuoma ar kt.)? Vienos tonos statybinių šiukšlių išvežimas į sąvartyną nuo 80 €/t.
 • Transporto nuoma+vairuotojas

  More details
  11 €/val. Transporto paslaugas galite užsisakyti be krovėjų pagalbos. Tuomet patiems teks nešioti savo daiktus iš buto į mikroautobusą. Už miesto ribų skaičiuojamas kilometražas į abi puses 0,30 €/km. +kelių mokestis 6 €. Mokestis taikomas už mokamus kelius.
 • Pianino pervežimas (su užnešimu)

Reviews
Try our service and be the first ones, who leaves the review about this service provider!
Kur randasi HYPO
Kur randasi HYPO

Book a service

Contacts

Medeinos g. 15-67, Vilnius
  Show phone number
  Send message

Business hours

Monday:08:00 - 22:00
Tuesday:08:00 - 22:00
Wednesday:08:00 - 22:00
Thursday:08:00 - 22:00
Friday:08:00 - 22:00
Saturday:08:00 - 22:00
Sunday:08:00 - 22:00

Who uses?

Login with your Facebook account and you will know which of your friends used our services!
Login with Facebook

Do you have any questions?

Your name*:
Email address*:
Question*:
Thanks for your question, we will get in touch with you soon.

Recommend to a friend

Your name*:
Your email*:
Your Friend's Name*:
Your Friend's Email*:
Subject*:
Message*:
Your message was sent

Pick date and time

Reserve service now and pay during your visit.